CO O NÁS ŘÍKAJÍ TI, CO TO S KRESLENÍM MYSLÍ VÁŽNĚ ...

----  JSME RÁDI ZA TAKTO NADŠENÉ KLIENTY  ----

REFERENCE

Děkuji za vaši knihu. Věnuji se kreslení a malování pod vedením zkušené malířky a lektorky, ale vaše publikace mě velmi zaujaly, proto jsem se rozhodla pro knihu klasickou, ale i elektronickou verzi.

Ludmila Steblovavýtvarník

Moc děkuji za krásnou knihu. Už jsem si jí koupila a moc se mi líbí 🙂. Jste borec, dát to tak krásně dokupy . Určitě doporučím všem známým, kteří malují portréty 🙂

Hana Dolečkovávýtvarník

Kniha se mi velmi líbila, narazila jsem na její reference na stránkách o kreslení. Snažila jsem se získat i knihu z 50. let od Adrewa Loomise, který napsal skvělé knihy o kresbě, portrétování, technikách a inspiracích. Jsem velmi ráda, že se u nás objevila česká alternativa, která stojí za to! Děkuji za její sepsání, a těším se, že se budu moci přiučit i z Vašich dalších knih, především o kresbě mužského těla. A musím přidat ještě další, za moc milý osobní přístup, který se dnes už tolik bohužel nevidí.. Budu se těšit na další, nadále sledovat stránky a také pokračovat ve snaze tvořit.. ;)

Marie Vokáčováasistentka

Děkuji za knihu, která je pro mně přínosem, delší dobu jsem podobnou hledal. Věnuji se kresbě, portrétu, figurám a různým ilustracím. Ujasnil jsem si kompozici a perspektivu, kniha mi dala pravidla.Celkově je kniha skvělá pro to, co zrovna potřebuji zdokonalovat a určitě mi nabízí nové postupy při kresbě, které využiji. Děkuji a těším se na knihy o ženském a mužském těle.

Petr Šrédlilustrace, grafika, portréty, karikatury

Dobrý den, kniha je nádherná.Nejlepší jakou jsem kdy prohlížela. Velice mne potěšil ten pracovní blok, který jsem si mohla stáhnout. Je to naprosto dokonale vymyšlené. Knihu mám zatím pouze pár dní, tudíž jsem teprve na začátku. Těším se i na další pokračování.

Michaela Vinohradskávýtvarník a spokojený čtenář

Děkuji Vám za stažení e-booku 12 Tajemství kresby. Je v něm moc dobře popsáno, jak postupovat a vytrvat pro kreslení a zdokonalování se. Možná bych uvítala vše ještě podrobněji a více. Musím si asi počkat až na knížku pro začátečníky, která také brzy vyjde 🙂 E-book mi pomohl že i taková, maličkost jako je držení tužky je celkem důležité. Ještě se mám hodně co učit.I když jsem to přečetla několikrát, stále s k ní vracím znovu a znovu pomalu a postupně. Ještě jednou díky za vše, co pro mě dělá tento velký umělec a jeho naučné knížky.

Ilona Schmiedováspokojený čtenář

Pane Ševčík, já Vás srdečně zdravím. Jsem naprostý amatér, kreslit jsem začal před 4 roky, úplně od začátku. Jsem profesí instalater, pracuji na stavbách. Tenkrát v zimě přišla jakási krize, nebyla práce, doma po dceři, která dělala přípravky na vys. školu zůstaly štětce a tuby barev, i nějaká plátna, tak abych zbytečně nemařil čas jsem začal malovat. Vzpomínám si, že jsem kresbu neměl rád, nešlo mi to a grafika se mi nelíbila. Ale poznal jsem, že se nejdřív musím naučit kreslit. Opravdu chci, aby po mě něco zůstalo a už se toho nevzdám. Kresby nebo obrazy, které se budou lidem líbit a které budou mít i jakousi tržní cenu, cituji Vás: v lepším případě i nějaká ta koruna za prodaný portrét! To se mi moc líbí! Svou cestu bych přirovnal k jakémusi výstupu na vysokou horu, kam vedem klikatá cesta, serpentýnami, dosti strmá, ale pohodlná, sem tam s odpočívadlem, kde ovšem hrozí, že se tam potkám se smrťákem a ten mi řekne, už si natolik starý, že půjdeš se mnou a já se na ten vrchol nikdy nedostanu. Proto volím výstup z druhé strany, po holé skále, mnohem strmější, ale rychlejší. Jsou tu také místa, kde se dá zastavit, odpočinout a porozhlédnout se a na nějaké té plošince můžu i narazit na jakousi trampolínku, která mě vyšvihne o kus výše, blíž k vrcholu. Tím mám na mysli např. Vaši knihu. Zhruba jsem ji prolistoval a začal se řídit Vašimi radami. Teď jsem u 4. cvičení, to kreslení vzhůru nohama. Překvapilo mě, jak ta výsledná kresba byla zajímavá :-), jak od Picasa. Od ten prevít to asi takhle taky dělal! Když vidím nějakou zajímavou tvář, tak zastavím obraz a nakreslím si ho. Zkusil jsem také mistra Gotta, tuží, uvádím ho jako příklad. Ale mým kresbám chybí ta Ševčíkovská noblesa, je tam plno rušivých čar, chtěl bych tomu dát nějaký řád a styl. Zatím Vás ještě jednou zdravím a tu další knihu si také koupím. Hrdý.

Jan Hrdýspokojený čtenář

NAPIŠTE NÁM JAK JSTE SPOKOJENI

Každé vaše hodnocení a reference nám pomáhá růst ...